FAQ

Często zadawane pytania Aby zapewnić doskonałe wrażenia z zakupów

Często zadawane pytania Aby zapewnić doskonałe wrażenia z zakupów

Właściwy wybór rozmiaru

Staramy się tak opracowywać kroje, aby jak najlepiej odpowiadały gotowym rozmiarom. Ze względu na większość materiałów naturalnych mają one jednak tendencję do kurczenia się, dlatego generalnie zalecamy rozmiar większy od rozmiaru standardowego, jeśli znajdujecie się na granicy rozmiarów. Jeśli masz jeden ustalony rozmiar, nasz najprawdopodobniej będzie Ci pasował. Możesz także zapoznać się z tabelą rozmiarów każdego produktu.

Gdzie produkujemy produkty?

Całe portfolio naszej marki produkujemy wyłącznie na terenie UE. Dla nas zrównoważony rozwój nie jest narzędziem marketingowym, ale niezbędnym DNA naszej marki od 2008 roku.

Z jakich materiałów korzystamy?

W zdecydowanej większości przypadków produkujemy z materiałów czysto naturalnych. Jeśli jakieś właściwości nie pozwalają na zastosowanie materiału czysto naturalnego, wybieramy możliwie najmniejszą ilość dodanych substancji. Główne materiały, których używamy to 100% bawełna organiczna i len. 99% naszych produktów nie zawiera plastiku ani innych sztucznych substancji. Zatrzymujemy 1% na wypadek, gdyby coś przeoczyliśmy. W naszej produkcji znajdziecie Państwo materiały opakowaniowe wykonane wyłącznie z tektury w 100% nadającej się do recyklingu, a guziki wykonujemy z prasowanych nasion – materiału Corrozo.

Jak długo mamy produkty w ofercie?

Trwałość kolekcji to jedna z naszych zasad zrównoważonego rozwoju, a jednocześnie komfort i bezpieczeństwo Twoich powtarzających się zakupów. Produkty znajdujące się w naszych kolekcjach utrzymujemy naprawdę długo, abyś mógł je polubić i kupić więcej, jeśli będą Ci odpowiadać. Aktualizujemy je tylko regularnie. W ten sposób unikasz ciągłych poszukiwań i ryzyka złych zakupów, które prowadzą do marnotrawstwa. Piękno tkwi w prostocie, zainspiruj się naszymi lookbookami i łącz podstawowe produkty na setki sposobów. Włącz nasze produkty do swojej kapsułowej garderoby.

Jak mam dbać o Wasze produkty?

Symbole prania stanowią integralną część każdego znaku lub nadruku na naszych produktach. Ze względu na dużą zawartość materiałów naturalnych zalecamy uważne ich przestrzeganie. Pozwoli to uniknąć nadmiernych opadów lub uszkodzenia włókien. Generalnie nie zalecamy suszenia naszych produktów w suszarce bębnowej, nie należy ich w żaden sposób czyścić chemicznie ani używać akcesoriów do prania, np. worków zapobiegających plamom. Wręcz przeciwnie, zalecamy rzadsze pranie (często wystarczy dobrze przewietrzyć produkty) w niższych temperaturach. Zalecamy prasowanie.

Jak mogę wymienić, zwrócić lub reklamować towar?

Możesz bezproblemowo wymienić towar w ciągu dłuższego okresu 30 dni od otrzymania. Towar można również zwrócić w ustawowym terminie 14 dni. Masz prawo do reklamacji aż do 24 miesięcy. Pełne instrukcje dotyczące procesu zwrotu i wymiany można znaleźć na stronie - Wymiana i zwroty.

Gdzie mogę znaleźć formularz zwrotu?

Formularz wymiany, zwrotu lub reklamacji wraz ze wszystkimi instrukcjami znajdziesz na stronie - Wymiana i zwrot

Nie otrzymałem potwierdzenia zamówienia lub nie mam dalszych informacji o jego postępie

Często odkrywamy drobne błędy w adresach e-mail naszych klientów lub wiadomości e-mail w spamie. Być może tak jest również w Twoim przypadku lub wystąpił inny błąd techniczny. Skontaktuj się z nami, chętnie sprawdzimy Twoje zamówienie.