Czerpiemy osobistą przyjemność z każdego elementu, który nosimy na co dzień.

O marce

Od 2008 roku zajmujemy się produkcją dla Państwa najwyższej jakości odzieży i artykułów wyposażenia wnętrz z najwyższej jakości naturalnych materiałów z dodatkową obróbką zmiękczającą. Odpowiedzialny i precyzyjny w Czechach i UE. Filozofia całej rodziny marek opiera się przede wszystkim na głównych wartościach, które są inspiracją do zdrowego i jakościowego stylu życia, który jednoczy już ponad 100 000 klientów.

WSZECHSTRONNY

WELL & LESS.

Naturalne materiały najwyższej jakości, stale innowacyjne kroje, uczciwa europejska produkcja i design „made to last & Combine” to główne wartości naszej marki.

JAKOŚĆ

JAKOŚĆ

Tworzymy społeczność zajmującą się modą i wystrojem wnętrz, oddaną wysokiej jakości stylowi życia i pięknym rzeczom, dając w ten sposób ponownie szansę precyzyjnej produkcji.

Inspiracja

ALL DAY SPORTY / ALL DAY ELEGANT.

Znaczenie naszych produktów dedykujemy potrzebie pełnienia wielu ról w ciągu dnia, kiedy chcesz czuć się komfortowo i elegancko jednocześnie.

POCHODZENIE

CRAFTMANSHIP

Kompletna produkcja marki odbywa się w kilku warsztatach w Republice Czeskiej i UE, aby zachować zgodność z odpowiedzialnym działaniem całej marki. Ponadto wszyscy nasi dostawcy, z których 80% to firmy lokalne, spełniają rygorystyczne parametry etyczne. Założona w 2008 roku.

Button label

BETTER TOGETHER.