Zrównoważoność

Zrównoważony rozwój jest wpisany w DNA naszej marki od pierwszych chwil, kiedy słowo to nie było jeszcze modne. Choć nie opieramy na tym naszego marketingu, to poświęcamy się temu na każdym etapie naszego działania. Żadnych fałszywych, powierzchownych wiadomości, żadnych negatywnych podtekstów, a tylko jeden cel: inspirować i czuć się dobrze ze sobą.

WELL & LESS.

DOBRZE I MNIEJ.

Naszą wizją jest stać się marką modową, która przywraca etykę i uczciwość w produkcji. Jesteśmy za tym, aby produkować mniej, kupować lepiej i nie marnować niepotrzebnie. Ale wciąż bez powagi z pełną radością życia.

Jakość, naturalny

Jakość, naturalny

Produkujemy głównie z bawełny organicznej i bardzo delikatnego lnu. Guziki wykonujemy z prasowanych nasion palmowych, materiałów Corrozo. Nie używamy żadnych plastikowych opakowań ani akcesoriów.

PRECYZYJNY I ODPOWIEDZIALNY

PRODUKCJA

Kompletna produkcja naszej marki odbywa się w kilku europejskich warsztatach, aby zachować zgodność ze standardami produkcji środowiskowymi i społecznymi. Dzięki wykorzystaniu maksymalnej liczby lokalnych partnerów osiągamy kilkukrotne skrócenie promienia produkcji.

O marce

OEKO-TEX100 | GOTS

CERTYFIKATY

Używamy wyłącznie materiałów, które spełniają certyfikat bezpieczeństwa zdrowotnego OEKO-TEX100. Staramy się także maksymalizować udział materiałów posiadających certyfikat GOTS.

PRZETWARZANIE

PRZETWARZANIE

Staramy się wybierać materiały, które możemy zastosować w jak największej liczbie produktów. Dzięki temu możemy część pozostałości przekształcić w inne produkty i w ten sposób wykorzystać materiał przy jak najmniejszej ilości odpadów.

EDUKACJA

INSPIRACJA

Rozumiemy, że zrównoważona garderoba nie jest łatwa do zastosowania i często nawet nie jest dostępna. Dlatego staramy się tworzyć treści, które sprawią, że zrównoważony rozwój będzie dostępny i wygodniejszy. Bez konieczności popadania w zły humor.

Journal